Скок Милетића за Лигу Европа

ЦРНО-БЕЛИ У НОРВЕШКОЈ БИЛИ БОЉИ И ОДИГРАЛИ НЕРЕШЕНО СА МОЛДЕОМ (1:1)

* Жреб група за Лигу Европа одржаће се 30. септембра од 13.00

__________________________________________________________

ФУДБАЛЕРИ Партизана пласирали су се у групну фазу Лиге Европа, пошто су вечерас у гостима одиграли 1:1 с Молдеом, у реванш мечу баража.

Изабраници Сава Милошевића су пре недељу дана у Београду победили са 2:1, а вечерашњи реми им је био више него довољан за пласман у групуну фазу Лиге Европа.

Молде је повео у 72. минуту голом Лејка Џејмса, а изједначио је Немања Милетић у 80. минуту.

Партизан је одиграо добро прво полувреме, имао је три добре шансе преко Зорана Тошића, Саше Зђелара и Бојана Остојића, али их није искористио.

Моледе је од почетка другог полувремена био све опаснији и ти напади су се исплатили у 72. минуту када је мрежу Партизана погодио Леке Џејмс.

Све је почело од грешке Асана који је играо руком и поклонио Молдеу слободан ударац. Ејкрем је центрирао, а лопта се од живог зида одбила до Џејмса којем није било тешко да погоди за 1:0.

Црно-бели су, међутим, само осам минута узвратили. Тошић је извео корнер, а сјајан у скоку је био Милетић који је донео изједначење Партизану.

До краја меча било је прилика на обе стране, али се резултат није мењао.

Жреб група за Лигу Европа одржаће се сутра од 13.00.