Додик

Додик: НАТО и ЕУ су иста страна – српском народу нимало неће користити улазак у Унију

ИЗ ИНТЕРВЈУА ЛИДЕРА СНСД РУСКОЈ ДРЖАВНОЈ НОВИНСКОЈ АГЕНЦИЈИ ТАСС

 

Додик: Институције БиХ никада нису учестовале ни у чему важном за Српску

ПОЧЕЛА ГРАДЊА 17 КИЛОМЕТАРА АУТО-ПУТА КОЈИ ЋЕ ПОВЕЗАТИ БИЈЕЉИНУ И БРЧКО

 

Додик: Не верујем у концепт ЕУ, не верујем да је добар за нас Србе - ни за Србију ни за Српску

ПРОШЛО ЈЕ ВРЕМЕ КАДА СУ ОНИ ИЗ ЕУ МОГЛИ ДА ОД СРПСКЕ ПРАВЕ САТАНУ, А ОД ДОДИКА – АЖДАЈУ

 

Додик: ЕУ ништа не верујем; БиХ створена да се пати, а треба изаћи из те патње

ЛИДЕР СНСД ПОВОДОМ ФОРУМА У САНКТ ПЕТЕРБУРГУ И САМИТА ЕУ-ЗАПАДНИ БАЛКАН У ТИВТУ

 

Додик: Лавров потврдио да треба да оду и стране судије Уставног суда БиХ

САСТАНАК ЛАВРОВОМ У САНКТ ПЕТЕРБУРГУ: САРАДЊУ СРПСКЕ И РУСИЈЕ НИКО НЕ МОЖЕ ЗАУСТАВИТИ

 

Додик: Они у ПИК-у се понашају попут западних колонијалних управника

„БиХ НЕ ТРЕБА ДА ОПСТАЈЕ АКО ОСТАНУ ВИСОКИ ПРЕДСТАВНИК И ОХР“

 

Додик: За БиХ је најбољи мирни разлаз по моделу Чехословачке, и Бошњацима је боље да имају своју земљу

ПИК НИЈЕ ДEО „ДЕЈТОНА“, СВЕ ШТО ЈЕ У БиХ НАМЕТАНО – ТО НИЈЕ ОСТВАРИВО И РАСПАДА СЕ

 

Додик Грушку: Mожда је најбоље радити на мирном разлазу страна у БиХ

У МОСКВИ РАЗГОВАРАО СА ЗАМЕНИКОМ МИНИСТРА СПОЉНИХ ПОСЛОВА РУСКЕ ФЕДРАЦИЈЕ

 

Додик: Част ми је што ћу бити на форуму у Москви - Путин је брана урушавању Српске

СМАТРА ДА СУ ТРАМПОВ ПРИЈАТЕЉ МАЈКЛ ФЛИН И ЊЕГОВ ГОЛД ИНСТИТУТ – ШАНСА ЗА СРПСКУ

 

Додик: Српска само за ограничени мандат високог представника, а Шмит и да врати паре које је добијао

ВАЖНО ЈЕ ДА НЕСТАНУ БОНСКА ОВЛАШЋЕЊА КОЈА СУ ИЗМИСЛИЛИ И КОРИСТИЛИ СВЕ ОВЕ ГОДИНЕ

 

Pages