Партизану једва бод у Лучанима

ГОЛ ЗА МЛАДОСТ ПОСТИГАО ПРЕДРАГ ПАВЛОВИЋ, А ИЗЈЕДНАЧИО ЂОРЂЕ ИВАНОВИЋ

* Партизан је седми пут одиграо нерешено у првенству и трећи је на табели са 37 бодова, а Младост је шеста са 26 бодова

_____________________________________________________________________________

ФУДБАЛЕРИ Партизана и Младости одиграли су данас у Лучанима нерешено 1:1, у утакмици 18. кола Суперлиге Србије.

Младост је повела голом Предрага Павловића у 83. минуту, а изједначио је Ђорђе Ивановић у другом минуту зауставног времена. По хладном времену и лошем терену у Лучанима није било много прилика.

Младост је у првом делу игре имала најбољу шансу у 11. минуту. Изван казненог простора шутирао је Александар Пејовић, голман Владимир Стојковић је одбранио, лопта се одбила до Обиоре Одите, али је голман црно-белих поново био успешнији.

После тога, са друге стране, покушавали су Немања Николић, Горан Закарић и Рикардо, али нису озбиљније угрозили голмана домаћих Драгана Росића.

Друго полувреме почело је шансом Одите. Јанко Тумбасевић је центрирао пред гол, Одита је шутирао, а његов ударац блокирао је Саша Здјелар, јавља Бета.

После тога није било узбуђења, све до 67. минута, када је Партизан у два наврата могао да поведе. Прво је шутирао Милетић, голман Младости је одбранио, лопта се одбила до Закарића који је додао до Николића, он је покушао главом, али је голман поново добро реаговао.

Младост је постигла гол у 83. минуту. Павловић је добио лопту са средине терена, око њега били су Милетић и Марковић, али је он био успешнији и послао лопту иза Стојковића.

Црно-бели су изједначили у другом минуту зауставног времена. Шутирао је Тошић са ивице казненог простора, поново је голман Росић одбранио, лопта се одбила до Ивановића који је затресао мрежу.

У четвртом минуту надокнаде времена искључен је играч Партизана Слободан Урошевић, пошто је добио други жути картон.

Партизан је седми пут одиграо нерешено у првенству и трећи је на табели са 37 бодова, а Младост је шеста са 26 бодова.