Звезда прегазила и Војводину

ДУЕЛ НА „КАРАЂОРЂУ“ ОБЕЛЕЖИО И СУДАР ЕМИЛА РОЦКОВА И МИЛАНА ПАВКОВА

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде победили су вечерас у Новом Саду Војводину са 4:1, у утакмици седмог кола Супер лиге Србије и задржали максимални учинак.

На стадиону "Карађорђе" Звезда је повела у 16. минуту голом Милана Павкова, а изједначио је Огњен Ђуричин, четири минута касније.

Гости су повели у 44. минуту голом Ел Фарду Бена из једанаестерца, који је досуђен после дуела Лазара Ђорђевића и Душана Јованчића. Предност београдске екипе удвостручио је Бен, својим другим голом на мечу у 77. минуту, а коначан резултат поставио је Срђан Бабић у последњим тренуцима утакмице.

Током једног дуела повредили су се голман Војводине Емил Роцков и играч Звезде Павков, па су средином првог полувремена напустили терен.

Звезда је прва на табели са свих шест победа, уз утакмицу мање.

Војводина је претрпела други пораз, има девет бодова из седам утакмица и заузима седмо место на табели.