ВАТЕРПОЛО РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СРБИЈЕ ЈЕ ПОСЛЕ ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ

ОДИГРАЛА УТАКМИЦУ У ЗРЕЊАНИНУ

Филип Филиповић

• Изабраници Дејана Савића су већ у прве две четвртине обезбедили велику предност, па је до краја сусрета виђено доста атрактивних потеза и голова - 19:6

Ватерполисти Србије победили су у Зрењанину селекцију Аустралије са 19:6 (3:1, 5:1, 5:2, 6:2) у пријатељској утакмици.

Ватерполо репрезентација Србије је после две деценије одиграла утакмицу у Зрењанину.

Најефикаснији у репрезентацији Србије био је Филип Филиповић са четири постигнута гола, док су Слободан Никић и Душан Мандић дали по три.

Изабраници Дејана Савића су већ у прве две четвртине обезбедили велику предност, па је до краја сусрета виђено доста атрактивних потеза и голова. Публика је последњи минут утакмице испратила на ногама уз овације српским играчима, објављено је на сајту Ватерполо савеза Србије.