Борха спасио бод Звезди три минута пре краја

ЈАВОР ИЗНЕНАДИО РАД У БЕОГРАДУ,

ХАЈДУК И МЕТАЛАЦ ИГРАЛИ БЕЗ ГОЛОВА

БЕОГРАД, (ФоНет) - У утакмици десетог кола фудбалског шампионата Србије, Црвена звезда је данас у Ужицу играла против Слободе нерешено 1:1, па сада има четири бода мање од водећег Партизана.

Црвено-бели су били надомак другог пораза у сезони, јер је Слобода повела у голом Филипа Касалице у 73. минуту. Звезда је до бода стигла три минута пре краја, када је Борха успео да савлада бившег голмана Партизана Дарка Божовића.

После овог нерешеног резултата, Црвена звезда је остала на другој позицији са 23 бода, а Слобода је трећа са 19 бодова, једним више од крагујевачког Радничког, који је и даље једини непоражен у Супер лиги.

Изненађење је данас приредио Јавор, који је голом Обиоре Одите у 90. минуту успео у Београду да савлада екипу Рада резултатом 1:0.

Хајдук и Металац у Кули су играли без голова, а се састају Војводина - Спартак.

Табела: Партизан 27, Црвена звезда 23, Слобода 19, Раднички 18, Јагодина 17, Војводина 16, Хајдук 14, Спартак 13, ОФК Београд 13, БСК 12, Рад 11, Јавор 10, Смедерево 9, Борац 6, Нови Пазар 6, Металац 3 бода.