Тадић: Спремни смо да обновимо рад ДС у пуном политичком и друштвеном капацитету
ЗА БЕОГРАДСКЕ ИЗБОРЕ ДАО ПОДРШКУ КАНДИДАТУРИ ШУТАНОВЦА ЗА ГРАДОНАЧЕЛНИКА

ПРЕДСЕДНИК Социјалдемократске странке Борис Тадић изјавио је данас да је председништво СДС одлучило да на београдским изборима подржи Демократску странку и њеног кандидата за градоначелника Драгана Шутановца.
Тадић је на конференцији за новинаре рекао да је подршка ДС-у на изборима подршка идеји уједињења и обнављања рада ДС у пуном капацитету.
„Спремни смо да обновимо рад ДС у пуном политичком и друштвеном капацитету“, рекао је Тадић.
Он је позвао све бивше лидерЕ ДС да одмах након београдских избора седну и разговарају, додавши да је о томе разговарао и са Драганом Ђиласом.
„Једино је ДС способна да обезбеђује велике победе и да поштује принципе демократије“, рекао је Тадић.
Упитан на који начин би то требало да изгледа, Тадић је рекао да не жели да унапред одређује правила како ће то све тећи.
„Данас немамо право на личне ставове, већ на принципијелне. То је наша политичка обавеза“, казао је Тадић.



















