ПС: Радуловић подржава особу која преко Твитера позива на ликвидацију Вучића
ВУЛИНОВА ПАРТИЈА ТВРДИ ДА ЈЕ ЛИДЕР ДОСТА ЈЕ БИЛО ЧЛАН ОРГАНИЗОВАНЕ ГРУПЕ ЗА КОЈУ ЈЕ СРБИЈА - ПЛЕН

ПОКРЕТ социјалиста Александра Вулина позвао је вечерас надлежне државне органе да реагују на поступке лидера покрета Доста је било Саше Радуловића, који подржава и нуди помоћ особи која путем Твитера позива на ликвидацију премијера Александра Вучића и његове породице.
Покрет социјалиста, наводи се у саопштењу, није изненађен оним што говори и ради Радуловић, али је забринут због нереаговања надлежних државних органа.
ПС у саопштењу упозорава да Радуловић на тај начин покушава да посеје „семе зла у Србији”.
„Спреман је Саша Радуловић да потенцијалног убицу брани и на суду, а вероватно и аболира када неким новим 5. октобром дође на власт…”, стоји у саопштењу ПС.
Истиче се и да је Радуловић део „једне организоване групе која Србију доживљава као економски територијалан и политички плен”.
(Танјуг)



















