Први Покрет за Србију: Не смемо бити неутрални, а Русија ће да победи - и за нас
- 01:14 23.06.2025.
- 0 коментара
- Штампај
ЖРТВЕ ЗАПАДНЕ ОЛИГАРХИЈЕ БИЛИ СРБИЈА, АВГАНИСТАН, ИРАК И ЛИБИЈА, А ДАНАС СУ ПАЛЕСТИНА, РУСИЈА И ИРАН
* Пуни просперитет и социјална правда у Србији ће бити могући само када буде потпуно слободна и суверена, односно када укине све облике зависности од непријатеља човечанства
* Делови српског народа су откинути од матице, а делови територије окупирани. Наши стратешки циљеви су ослобођење и уједињење. Исти методи као против нас, примењују се данас против братске Русије.
______________________________________________________________________
СРБИЈА, Авганистан, Ирак и Либија јуче, а Палестина, Русија и Иран данас, главне су мете и жртве исте злочиначке западне олигархије, која је историјски губитник – то већ виде сви, чак и у САД.
Србија не може и не сме да било кога из те злочиначке дружине сматра пријатељем. Јер, та олигархија користи геноцидне методе фашиста и има фашисте и терористе за извршиоце својих сурових и очајничких ратних злочина. А пуни просперитет и социјална правда у Србији ће бити могући само када буде потпуно слободна и суверена, односно када укине све облике зависности од непријатеља човечанства.
Та зависност је и узрок свих негативних појава у самој Србији.
Делови српског народа су откинути од матице, а делови територије окупирани. Наши стратешки циљеви су ослобођење и уједињење. Исти методи као против нас, примењују се данас против братске Русије.
Ми не смемо бити неутрални, а Русија ће да победи и за нас.
И јуче и данас, ми се залажемо за свет равноправних. Тај свет настаје на наше очи. Србији је место у БРИКС-у, Покрету несврстаних и у чврстом савезу са Русијом. И у придруженом, а не пуноправном чланству ЕУ. То је пут спасења и за нас, и за Балкан, и за Европу.
Позивамо на саборно јединство око наших историјских циљева!
https://prvipokret.org/ciljevi-slobodne-srbije/