На ВМА умрла Ђинђићева мајка, живела у старачком дому у Јајинцима
ТВРДИЛА ДА СЕ ПРАВА ИСТИНА О УБИСТВУ ЊЕНОГ СИНА НИКАДА НЕЋЕ САЗНАТИ
Мила Ђинђић
МИЛА Ђинђић, мајка убијеног премијера Србије Зорана Ђинђића преминула је у 84. години на Војномедицинској академији у Београду, пренели су медији.
Према наводима београдских медија, Мила Ђинђић преминула је у ноћи између недеље и понедељка. Живела је у селу Прекопуце код Прокупља, а од 2013. године је била смештена у Дому за стара лица у Јајинцима.
Мила Ђинђић је у ретким медијским појављивањима говорила да се права истина о убиству њеног сина никада неће сазнати.
Заједно са ћерком Горданом, преко адвоката Срђе Поповића поднела је Специјалном тужилаштву за организовани криминал кривичну пријаву против Небојше Човића и Велимира Илића, под сумњом да су знали за план Милорада Улемека да се изврши атентат на Зорана Ђинђића.
После убиства сина добила је сталну полицијску пратњу.
Бета



















