Цвијановић: Част је бити на овом месту; Додик: Овде се сусрећу вера и политика здравог разума

ЛИДЕР СНСД, ЖЕЉКА ЦВИЈАНОВИЋ И АНА ТРИШИЋ БАБИЋ НА ТРАМПОВОМ МОЛИТВЕНОМ ДОРУЧКУ

* Председник СНСД се на Молитвеном доручку састао са Питом Хегсетом, америчким министром рата, за кога је рекао да јасно разуме колико је одбрана вредности хришћанског света важна за очување слободе и достојанства народа широм света

___________________________________________________________________

           МИЛОРАД Додик истакао је да му је велика част што присуствује Молитвеном доручку у Белој кући, у Вашингтону.

           Лидер СНСД-а том важном догађају, окренутом свету, присуствује заједно да српским чланом Председништва БиХ Жељком Цвијановић и вд председника Републике Српске Аном Тришић Бабић.

           - Велика ми је част што присуствујем Молитвеном доручку у Вашингтону, месту где се сусрећу вера, одговорност и политика здравог разума - написао је Додик на Иксу.

           Додик се на Молитвеном доручку састао са Питом Хегсетом за кога је рекао да јасно разуме колико је одбрана вредности хришћанског света важна за очување слободе.

           - Током Молитвеног доручка имао сам прилику да се сретнем с Питом Хегсетом, човеком који јасно разуме колико су снага, принципијелност и одбрана вредности хришћанског света важни за очување слободе и достојанства народа широм света - написао је Додик на Иксу.

Са Питом Хегсетом

           - Веома смо почаствовани сусретом и разговором са секретаром за одбрану у администрацији председника Трампа Питом Хегсетом - навела је Жељка Цвијановић у објави на Инстаграм налогу. 

           Посебно је нагласила: „Част је бити на Молитвеном доручку у Вашиннгтону, којем присуствује и амерички председник Доналд Трамп. Част је бити данас на овом месту“.

           Сусрету су присуствовале српски члан Председништва БиХ и вршилац дужности предсједника Републике Српске Ана Тришић Бабић.

            Хегсет је бивши официр Националне гарде војске, који тренутно обавља функцију 29. Министра рата Сједињених Држава од јануара 2025. године.

 

 

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари