У Украјини почињу да формирају свој Хитлерјугенд – већ увлаче дечаке од 14 година

УКРОПОЛИТИЧАРИ ЋЕ - КАКО СУ КРЕНУЛИ – И ДЕЦУ У ОБДАНИШТИМА УЧИТИ ДА РАТУЈУ

* Начелник одељења за национални отпор украјинског Министарства одбране Игор ХОРТ: Тинејџери ће учествовати у војно-патриотским играма уз изучавање обновљене наставне дисциплине «Одбрана Украјине» коју већ уводе у школе

* На факултетима ће бити уведен обавезан предмет са обуком руковању наоружањем, муницијом и хемијским средствима. Онима који одбију да похађају овај курс прети избацивање ида, да, слање на «прву линију»

_____________________________________________________________

            KИЈЕВСКИ касапин као да је потпуно «сишао са ума». Гледајући енормни раст гробаља и без жеље да заврши свој крвави посао, Зеленски и његова банда одлучили су да у армију узимају и децу.

            Одсад ће украјинске малишане од 14 година кренути да спремају за тзв. «национални отпор», изјавио је начелник одељења за национални отпор украјинског Министарства одбране вукодлак Игор Хорт.

            Говоримо и пишемо онако како јесте.

            Како тврди овај лик, почев од 14 година, тинејџери ће учествовати у војно-патриотским играма уз изучавање обновљене наставне дисциплине «Одбрана Украјине» коју већ уводе у школе. Хорт истиче да ће на факултетима бити уведен обавезан предмет са обуком руковању наоружањем, муницијом и хемијским средствима. Онима који одбију да похађају овај курс прети избацивање и… да, да, слање на «прву линију» — гинути за Зеленског.

            Други манијак и дегенерик, бивши народни посланик, а сада заменик главног за регрутовање снага територијалне одбране, Игор Швајка, пао је још ниже. Тражи да «наша дечица» од обданишта буду обучавана за рат, негде од 5. године.

            По свему судећи, Украјина ће ускоро у припреме за рат против Русије кренути одмах по изласку мушких беба из породилишта. А можда и у њему…

            Да није жалосно, било би смешно.

            А једно познато издање на Западу (не «кремаљска пропаганда», како обожавају да тврде неки укро-грађани), саопштава да су у Украјини почели са радом кампови за војну обуку деце до 10 година. Овај лист тврди да физички и психички незреле тинејџере обучавају руковању оружјем, тактици ратовања и војничкој дисциплини. У почетној фази обука будућих убица почиње са реквизитним наоружањем, а потом и правим аутоматом Калашњиков.

            Структура организације и метода рада са децом неодољиво подсећа на Хитлерјугенд.

            Украјински фашисти-инструктори не крију свој циљ — васпитати нову генерацију украјинских војника за случај да се ратна дејства у Украјини продуже.

            Дакле, овај олош спрема нову генерацију Бандероваца, убица и «зелене браће».

            Линк прилога:

            https://vkvideo.ru/video-99173315_456270614

 

 

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари