Рад избацио Црвену звезду из Купа Србије!

„ГРАЂЕВИНАРИ“ У ОСМИНИ ФИНАЛА КУПА СРБИЈЕ САВЛАДАЛИ ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ НА ВРАЧАРУ СА 1:0 И ПЛАСИРАЛИ СЕ У ЧЕТВРТФИНАЛЕ

Славко Перовић

После минималне победе против Доњег Срема Ненад Лалатовић био је бесан на своје играче због слабог издања, а шта ли ће им тек рећи после очајне партије против Рада и елиминације из Купа Србије.

„Грађевинари“ су славили 1:0 на Врачару и пласирали се у четвртфинале масовнијег домаћег такмичења.

Гол одлуке постигао је Славко Перовић, бивши играч црвено-белих, у 51. минуту.

Звезда је најбољу шансу пропустила у последњим тренуцима првог полувремена, када је Лука Јовић био „један на један“ са голманом Рада, који је успео да одбрани његов шут.

Средином другог полувремена Дарко Лазовић је из волеја погодио пречку, али и домаћи фудбалери имали су чак три добре шансе да дуплирају предност.

Тренери Милан Милановић и Ненад Лалатовић извели су следеће саставе:

РАД: Радуновић - Ђурић, Распоповић, Бајић. Родић - Милошевић (69. Мараш), Гњатић, Веселиновић (80. Милисављевић), Марковић, Перовић (88. Станчески) - Јелић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман - Печник, Лазић, Павићевић, Мијаиловић - Ковачевић, Ристић (63. Босанчић) - Лазовић (85. Савићевић), Катаи, Гаврић (63. Деспотовић) - Јовић.