Бенто: Пепе је искључен због његове репутације

НЕМАЧКА ЈЕ ИГРАЛА ДОБРО, А НАШИ КОНТРАНАПАДИ НИСУ ФУНКЦИОНИСАЛИ, И СУДИЈСКЕ ОДЛУКЕ НИСУ НАМ ИШЛЕ У ПРИЛОГ

Пепе и Мажић

Селектор репрезентације Португалије Паоло Бенто не мири се лако с убедљивим поразом од Немачке на старту Мундијала (0:4).

Његов тим је подбацио, а услугу „панцерима” учинио је и Пепе, којег је судија Милорад Мажић искључио у 37. минуту после дуела са Томасом Милером.

Док једни подржавају одлуку српског арбитра, други га киње. Наравно, у Португалији су незадовољни.

- Морамо трезвено да анализирамо утакмицу. Изгубили смо још у првом полувремену. У другом смо покушали да се вратимо, али нисмо успели. Немачка је играла добро, а наши контранапади нису функционисали. И судијске одлуке нису нам ишле у прилог. Једанестерац је, по мени, изнуђен, а чини ми се да је Пепе искључен због своје репутације - рекао је селектор Португалије.