Руска авијација уништила четири командна места ИД у сиријској провинцији Идлиб

ЗБРИСАН И ЛОГОР ЗА ОБУКУ, У ВАЗДУХ ОДЛЕТЕЛА ТРИ СКЛАДИШТА МУНИЦИЈЕ - ПОГЛЕДАЈТЕ

          ЧЕТИРИ уништена командна места Исламске државе и пет оклопних возила – ово је данашњи јутарњи учинак руских авиона у сиријској провинцији Идлиб.

          Министарство одране РФ је додатно прецизирало: „Коришћене су бомбе за пробијање армираног бетона БЕТАБ-500. Командна места су уништена заједно са свима који се у нјима затекли. Уништени су и други објекти, укључујући радионицу за израду појасева са експлозивом за терористе-самоубице и складиште наоружања”.

          Први видео показује ударе руских авиона по логору Исламске државе за обуку у шумској зони Кеслаџук у провинцији Идлиб.

          Напад су извела два јуришна авиона Су-25.

          Кадрови другог сведоче како је изгледао удар по командном месту ИД у планинама исте сиријске провинције.

          Трећи видео је снимак руске беспилотне летелице о три узастопна авио-удара по складишту муниције и командном месту Исламске државе у околини Марет ен-Нуман.

          Министарство одбране РФ саопштило је да су његови борбени авиони претходно бомбардовали осам објеката ИД у околини града Џиср еш-Шугур, такође у провинцији Идлиб.

 

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари