У Немачкој седам азиланата Авганистанаца силовало малолетног Иранца-азиланта
- 20:15 03.11.2016.
- 0 коментара
- Штампај
ЈЕДАН МЛАДИ СИРИЈАЦ ХТЕО ДА ПОБИЈЕ СВОЈЕ ТРОЈЕ ДЕЦЕ И ТАКО КАЗНИ ЖЕНУ КОЈА „УКАЉАЛА СВОЈУ ЧАСТ“
НА ЈУГОЗАПАДУ Немачке покренута је ових дана велика полицијска акција која је за циљ имала истраживање случаја силовања 17-годишњег тинејџера.
Чак седам авганистанских азиланата ухапшено је због сумње да су у неколико наврата силовали малолетног Иранца, који је као и они подносилац захтева за азил. Такође, ухапшени се терете да су и снимали „извршење злочина“.
Претрагу кућа у Наголду и Вилдбергу извршило је тридесетак полицијских службеника, који су претражили собе десет авганистанских азиланата, саопштили су заједнички тужилаштво из Тибингена и полиција из Карлсруеа.
Такође, суд у Бону је на петнаест година затворске казне - због покушаја убиства - осудио једног 35-годишњег Сиријца. Он је хтео да убије своје троје мале деце и баци их кроз прозор и на тај начин да казни своју супругу што је „укаљала своју част“, а том приликом двоје деце задобило је тешке повреде.
Фена