Погледајте како Су-24М узлеће и испушта бомбе на базу-штаб Исламске државе
ДРУГИ ВИДЕО ПОКАЗУЈЕ НАПАД НА ШТАБ ИД У СИРИЈСКОЈ ПРОВИНЦИЈИ АЛЕПО
ПРОТЕКЛИХ дана сте гледали кадрове о руским авио-ударима у Сирији направљене „оком“ руских беспилотних летелица које те нападе извиђачи припремају и потом региструју и снимају. А сад погледајте – снимљено класичном камером – оно што дронови нису снимали нити могли да сниме.
Класичном камером снимљено: како један од Су-24М узлеће и „испушта“ бомбе на одабрани циљ у шумовитом делу северне сиријске провинције Идлиб.
Су-24М је узлетео са рауске базе Хмејмим, која се налази јужно од Латакије. У том и још једном налету на исту скривену базу Исламске државе – како је објавило Министарство одбране РФ – уништено је око 30 возила и оклопних возила ИД.
Руска авијација је напала и штаб Исламске државе у околини града Дејр-Хафир у провинцпији Алепо.
На другом видео-снимку можете видети директан удар по тој бази у којој се налазио и један од штабова Исламске државе.