Медведев: Драпатиј је олош - дебело говно које се залепило за Бандерину чизму

НАГЛАСИО ДА ЈЕ ЦИЉ РУСИЈЕ ДА ЖИВОТ У „МАЛОЈ БРИТАНИЈИ“ УЧИНИ ШТО НЕПОДНОШЉИВИЈИМ

* Оценио да би за „усрећивање“ Британаца подводни дрон на нуклеарни погон Посејдон био најбољи избор

_______________________________________________________________________

             ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије Дмитриј Медведев назвао је новог врховног команданта Оружаних снага Украјине, генерал-мајора Михаила Драпатаја, „дебелим говном“.

             Медведев је тако одговорио на изјаву Драпатог да Руси као нација немају право на постојање и потреби уништења руске цивилизације. А посебно је нагласио:

             „Тај... олош је само дебело говно које се залепило за Бандерину чизму“.

             Медведев Ендија Бернама, поводом његове изјаве подршке Украјини, назвао премијером „мале Британије“. Још је додао:

             „Циљ Русије је да живот у Великој Британији учини што неподношљивијим, користећи економске кризе, друштвене превирања и штрајкове радника ангажоване на одлагању смећа. То су подсена средства за постизање циља. Наравно, подводни дрон на нуклеарни погон Посејдон био најбољи избор за целу ситуацију“.

 

 

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари