Британски амбасадор Вучићу шаље сигнале преко Твитера

ИСТОВРЕМЕНО ПОДРЖАО И ИЗЈАВУ АМЕРИЧКЕ АМБАСАДЕ И „ОТВАРАЊЕ ПОГЛАВЉА“

Денис Киф и Александар Вучић

  • ФАКТИ: Да не раскрчмише суверенитет Србије - сви, од Ђинђића до Вучића - Денис Киф се не би мешао у наше унутрашње ствари. Поготово не преко Твитера! Ако би имао нешто да каже (пренесе) - тражио би да буде примљен у Министарству спољних послова. Шта год мислио о „историјској громади“ Ивици Дачићу!

        БРИТАНСКИ амбасадор у Београду Денис Киф поручио је данас путем Твитера да Британија подржава Србију на европском путу и ради на томе да се до краја године отворе прва преговарачка поглавља.

        „Битно је да се фокусирамо на преговоре и радимо на напретку Србије ка ЕУ“, написао је он у поруци коју је објавио на тој друштвеној мрежи.

        Такође је навео да се апсолутно слаже са ставом америчке амбасаде у Београду, која је саопштила да Сједињене Америчке Државе снажно подржавају аспирације Србије да се придружи Европској унији.

        Танјуг

Категорије: 

Слични садржаји

Коментари

Anonymous's picture
Anonymous (није потврђен)

  • +0
Voting is closed.

Anonymous's picture
Anonymous (није потврђен)

  • +0
Voting is closed.

Санчо Панса's picture
Anonymous (није потврђен)

  • +0
Voting is closed.

Додај коментар